Про Kit Group

Kit Group заснована у 2010 році. За 13 років ми виросли з невеликої компанії до одного з лідерів свого напряму.

Ми надаємо українцям фінансові послуги принципово нового рівня. Ми самі проходили через фінансові операції у банках. Це довго, нудно і з паперовою тяганинию.

Ми віримо, що в 21 столітті для переказу або обміну валют немає потреби надавати свої особисті дані, мати власний рахунок у банку або переплачувати великі комісійні. Адже у вашому місті є Kit Group, який допоможе зробити це швидко, безпечно, конфіденційно.

Про Kit Group коротко у цифрах:

 • 13 років успішної роботи;
 • 20+ міст України;
 • 70+ кас обміну валют;
 • 30+ відділень грошових переказів;
 • 500+ співробітників;
 • 10 000+ здійснено переказів;
 • 3 млн. здійснених операцій за останній рік.

Наші послуги

Kit Group працює за двома основними напрямками: грошові перекази та обмін валют.

Грошові перекази по Україні

Ми надаємо послуги грошових переказів по Україні для фізичних та юридичних осіб. Для переказу вам не потрібно надавати особисті дані – все конфіденційно та безпечно. Залишаєте заявку, переказуєте гроші, одержувач забирає переказ — все просто і швидко. Ми намагаємося працювати оперативно: якщо ви відправите переказ у першій половині дня, то наступного дня одержувач уже забере гроші. Виняток становлять міста з активною транспортною розв’язкою.

Обмін валют

Kit Group – одна з найбільших українських мереж обмінників. Ви можете оформити заявку онлайн або приїхати безпосередньо в пункт обмін. У нас ви можете дізнатися актуальний курс валют і навіть заморозити вигідний курс на 1 годину. Ми завжди пропонуємо вигідні умови для клієнтів. Більше того, у нас ви можете здійснити безпосередній обмін валют. Якщо вам потрібно поміняти долари на злоті, ми поміняємо долари на злоті без конвертації в гривню, як це буває в інших обмінниках. З нами ви купите або продасте валюту швидко та вигідно.

Наші переваги

За 12 років продуктивної роботи ми знаємо, що клієнти цінують у співпраці з нами. Ми постійно вдосконалюємось, але головні наші цінності залишаються незмінними.

Ми пропонуємо заощадити час та довіритися професіоналам

Ви можете заповнити заявку онлайн, доки їдете до нашого відділення. Це значно заощадить час переказу. Але навіть якщо ви просто прийдете до нашого відділення, менеджер швидко та якісно проведе транзакцію. Настільки швидко, що ви навіть не встигнете поставити всі питання, що вас цікавлять.

Ми гарантуємо максимальний рівень конфіденційності

Наше золоте правило. Не бажаєте надавати особисті дані? Не треба. При переказі грошей або обміні валют особиста інформація ніде не зберігається, не передається третім особам або фіскальній службі. Ми суворо стежимо за тим, щоб надати вам високий рівень анонімності.

Ми надаємо безпечні послуги

Ми розуміємо, з якими тривогами при переказі та обміні можуть стикатися наші клієнти, тому намагаємось їх нівелювати. Коли ваш переказ відправляється до іншого міста, його супроводжує охорона. При запиті також проведемо одержувача до автомобіля.

У нас ви можете заморозити курс валют

Курс валют завжди динамічний. Під впливом соціально-економічних змін він може змінюватись дуже швидко. Ми розуміємо прагнення наших клієнтів заощадити, тож ви можете заморозити курс валют на 1 годину. Якщо ви приїдете в обмінний пункт, а новий курс вам сподобається більше, ми змінимо новий курс. Ви нічим не ризикуєте і залишаєтеся у плюсі.

Єдині правила, але індивідуальний підхід

Ми працюємо за єдиним принципом із фізичними та юридичними особами. Під час операції статус клієнта не відображається, тому кожен клієнт почувається комфортно.

У нас своя програма лояльності

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з клієнтами, тому запровадили накопичувальну систему знижок. Постійні клієнти можуть скористатися системою бонусів як при грошових переказах, так і при обміні валют. Подробиці дізнавайтесь у менеджерів.

Правила про переказ коштів

Ми максимально спростили процедуру переказу для вашої зручності. Щоб надіслати та отримати переказ, достатньо виконати кілька дій:

 • залишити заявку на сайті або за телефоном;
 • зачекати на дзвінок менеджера, щоб уточнити деталі;
 • отримати код заявки та адресу відділення, з якого ви можете надіслати переказ;
 • у відділенні пройти ідентифікацію за номером заявки;
 • надіслати переказ;
 • коли переказ готовий до видачі на телефон одержувача надходить код;
 • у відділенні одержувач проходить ідентифікацію за номером заявки та отримує переказ.

Обмін валют відбувається ще простіше: приїжджаєте у відділення, продаєте або купуєте валюту. Дізнатися точний курс та заморозити його на 1 годину ви можете за телефоном.

О Kit Group

Kit Group основана в 2010 году. За 12 лет мы выросли из небольшой компании в одного из лидеров своего направления.

Мы предоставляем украинцам финансовые услуги принципиального нового уровня. Мы сами проходили через финансовые операции в банках. Это долго, нудно и с бумажной волокитой. 

Мы верим, что в 21 веке для перевода или обмена валют нет необходимости предоставлять свои личные данные, иметь собственный счет в банке или переплачивать большие комиссионные. Ведь в вашем городе есть Kit Group, который поможет сделать это быстро, безопасно, конфиденциально.

О Kit Group коротко в цифрах:

 • 12 лет успешной работы;
 • 20+ городов Украины;
 • 70+ отделений;
 • 500+ сотрудников;
 • 10 000+ совершено переводов;
 • 3 млн. проведенных операций за последний год.

Наши услуги

Kit Group работает по двум основным направлениям: денежные переводы и обмен валют.

Денежные переводы по Украине

Обмен валют

Kit Group — одна из крупнейших украинских сетей обменников. Вы можете оформить заявку онлайн или приехать непосредственно в обменку. У нас вы можете узнать актуальный курс валют и даже заморозить выгодное предложение на 1 час. Мы всегда предлагаем выгодные условия для клиентов. Более того, у нас вы можете осуществить прямой обмен валют. Если вам нужно поменять доллары на злотые, мы поменяем доллары на злотые, без конвертации в гривну, как это бывает в других обменниках. С нами вы купите или продадите валюту быстро и выгодно.

Наши преимущества

За 12 лет продуктивной работы мы точно знаем, что клиенты ценят в сотрудничестве с нами. Мы постоянно совершенствуемся, но главные наши ценности остаются неизменными.

Мы предлагаем сэкономить время и довериться профессионалам

Вы можете заполнить заявку онлайн, пока доедете до нашего отделения. Это значительно сэкономит время при переводе. Но даже если вы просто придете в наше отделение, менеджер быстро и качественно проведет транзакцию. Настолько быстро, что вы даже не успеете задать все интересующие вас вопросы.

Мы гарантируем максимальный уровень конфиденциальности

Наше золотое правило. Не хотите предоставлять личные данные? Не надо. При переводе денег или обмене валют личная информация нигде не сохраняется, не передается третьим лицам или фискальной службе. Мы очень строго следим за этим, чтобы предоставить вам высокий уровень анонимности.

Мы предоставляем безопасные услуги

Мы понимаем, с какими тревогами при переводе и обмене могут сталкиваться наши клиенты, поэтому стараемся их нивелировать. Когда ваш перевод отправляется в другой город, его сопровождает охрана. При запросе, также проведем получателя к автомобилю.

У нас вы можете заморозить курс валют

Курс валют всегда динамичен. Под влиянием социально-экономических изменений он может меняться очень быстро. Мы понимаем стремление наших клиентов сэкономить, поэтому вы можете заморозить курс валют на 1 час. Если вы приедете в обменный пункт, а новый курс вам понравится больше, мы поменяем по новому курсу. Вы ничем не рискуете и остаетесь в плюсе.

Единые правила, но индивидуальный подход

Мы работаем по единому принципу с физическими и юридическими лицами. Во время операции статус клиента не отображается, поэтому каждый клиент чувствует себя комфортно.

У нас своя программа лояльности

Мы настроены на долгосрочное сотрудничество с клиентами, поэтому внедрили накопительную систему скидок. Постоянные клиенты могут воспользоваться системой бонусов и при денежных переводах, и при обмене валют. Подробности узнавайте у менеджеров.

Правила перевода денег

Мы максимально упростили процедуру перевода для вашего удобства. Чтобы отправить и получить перевод, достаточно выполнить несколько действий:

 • оставить заявку на сайте или по телефону;
 • подождать звонка менеджера, чтобы уточнить детали;
 • получить код заявки и адрес отделения, с которого вы можете отправить перевод;
 • в отделении пройти идентификацию по номеру заявки;
 • отправить перевод;
 • когда перевод готов, на телефон получателя приходит код;
 • в отделении получатель проходит идентификацию по номеру заявки и получает перевод.

Обмен валют проходит еще проще: приезжаете в отделение, продаете или покупаете валюту. Узнать точный курс и заморозить его на 1 час вы можете по телефону.